Klub Seniora "Pasja"

 • Spotkanie Wigilijne w Pasji

  W dniu 22.12.2015r. odbyło się spotkanie Wigilijne członków Stowarzyszenia Seniorów "PASJA". Ponad 120 członków i zaproszonych gości w osobach: Zastępcy Prezydenta Miasta Pani Zofii Szymańskiej, Pani Wacławy Bąk Dyrektor  Zespołu Szkół nr 4, Pani  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Księdza z Parafii na Niebrowie. Zebrani obejrzeli piękne widowisko Wigilijne i świąteczne przygotowane  przez młodzież i dzieci, zebrani  owacjami na stojąco podziękowali młodym artystom. Po okolicznościowej modlitwie przystąpiono do konsumpcji wspaniale przygotowanych przez personel szkolnej stołówki Wigilijnych potraw.  Za wspaniałą współpracę oraz pomoc w organizacji imprezy w imieniu członków Stowarzyszenia prezes Stowarzyszenia Andrzej Kiermas złożył wszystkim serdeczne podziękowania i życzenia spokojnych oraz rodzinnych Świąt. Wszyscy zebrani połamali się opłatkiem i złożyli sobie serdeczne Życzenia Świąteczne i Noworoczne. Następnego dnia 40-osobowa grupa wyjechała na turnuswczasowy Świąteczno-Noworoczny. Uczestnicy turnusu byli bardzo zadowoleni z warunków oraz programu pobytu, który przygotowali organizatorzy i Zarząd Stowarzyszenia.

 • Wieczór Andrzejkowy w Pasji

  W dniu 29.11.2015 r. w Klubie Muzycznym "TRIO" spotkało się około 150 seniorów członków Krajowego Stowarzyszenia Seniorów "PASJA" z Tomaszowa   i Łodzi. Jak przystało na ten magiczny wieczór zabawa była szampańska, przeprowadzono wiele konkursów i zabaw andrzejkowych. Seniorzy składali już sobie Życzenia Świąteczne i Noworoczne oraz wyznaczali kolejne spotkania w Krynicy  - Zdrój na turnusie wczasowym i 10. 01. 2016 r. w Klubie "TRIO". Zarząd i członkowie Stowarzyszenia składają gorące i serdeczne  życzenia Zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim mieszkańcom miasta, powiatu i kraju.

 • Dni Seniora w Pasji

  Jak zwykle w "PASJI" bardzo uroczyście obchodzono "DNI SENIORA" w piątek 9. 10. 2015r. seniorzy zorganizowali  wycieczkę do Grot Nagórzyckich zakończoną spotkaniem przy herbacie i poczęstunku w ORDN. W dniu 18. 10. 2015r. odbyło się uroczyste spotkanie w Klubie Muzycznym "TRIO" udział wzięło130  osób, dla ponad 50 osób brakło miejsca ze względu na pojemność lokalu. Prezes Stowarzyszenia do największych osiągnięć tego roku zaliczył rejestrację w sądzie Stowarzyszenia oraz liczny udział mieszkańców miasta i powiatu w obozach , warsztatach ,rejsach i imprezach kulturalno rozrywkowych. Zorganizowano również koncert Jacka Szyłkowskiego pt. „Piosenka przypomni ci...” rozpoczynający obchody "DNI SENIORA" w Stowarzyszeniu. Za największy sukces uznał zwycięstwo i to bezapelacyjne projektu popieranego przez Stowarzyszenie w ramach budżetu obywatelskiego "Niebrowski park". Stwierdził również, że te osiągnięcia są również zasługą przyjaciół Stowarzyszenia Pań : Dyrektor Zespołu Szkół nr. 4 Wacławy Bąk, Zastępcy Prezydenta Zofii Szymańskiej, Dyrektor Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych Marty Niemczyk oraz kierownictwu MOPS z Dyrektorem Jolantą Szustorowską na czele. Właśnie Dyrekcja MOPS gościła na spotkaniu. Prezes Stowarzyszenia nakreślił również plan działania Stowarzyszenia na najbliższy okres. Na zakończenie części oficjalnej Prezes wręczył symboliczne dyplomy i upominki najstarszemu członkowi Stowarzyszenia Panu Jerzemu Wrzoskowi, najmłodszej członkini Pani Marii Król-Cegiełka oraz 400-setnej członkini Stowarzyszenia Pani Marii Wojciechowskiej, wręczając powiedział: „te dyplomy i upominki to symbol gdyż wszyscy członkowie Stowarzyszenia zasługują na nagrody”. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna i szampańska zabawa przy muzyce mechanicznej.

 • Koncert Jacka Szyłkowskiego z okazji Dnia Seniora – 25.09.2015r

  W dniu 25.09.2015 r. członkowie Krajowego Stowarzyszenia Seniorów Pasja spotkali się na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych z okazji zbliżającego się dnia seniora oraz trzeciej rocznicy powstania klubu. Z tej okazji zarząd klubu przy pomocy sponsorów zorganizował dla członków stowarzyszenia koncert Pana Jacka Szyłkowskiego – muzyka wędrowcy, gdzie na świeżym powietrzu seniorzy mogli wspólnie celebrować swoje święto. Następnie przy ogromnym grillu wspólnie biesiadowało około 100 osób. Gośćmi seniorów byli : Starosta Powiatu Tomaszowskiego Pan Mirosław Kukliński, Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych i Rodziny Pani Beata Stańczyk, Dyrektor Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych Pani Marta Niemczyk oraz przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wspólne grillowanie uświetniała muzyka mechaniczna, seniorzy swoje święto spędzili w miłej atmosferze wysłuchanego koncertu oraz jesiennej zadumy.

 • Grill – 07.08.2015r

  W dniu 7.08.2015 r. członkowie Krajowego Stowarzyszenia Seniorów Pasja spotkali się na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, na ulicy Podleśnej  gdzie przy ogromnym grillu wspólnie biesiadowało około 80 osób. Gośćmi seniorów byli : Dyrektor Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych Pani Marta Niemczyk oraz Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanta Szustorowska. Wspólne grillowanie uświetniała muzyka mechaniczna, seniorzy ten upalny letni dzień spędzili w miłej atmosferze, a dobry humor ich nie opuszczał.

 • Wieczór Świętojański - 23.06.2015

  Krajowe Stowarzyszenie Seniorów "PASJA" z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowało w dn. 23.06.2015 r. na przytani OSIR "WIECZÓR ŚWIĘTOJAŃSKI" dla członów Stowarzyszenia i mieszkańców miasta. Nawet niesprzyjająca pogoda nie miała wpływu na liczny udział mieszkańców ponad trzysta osób. Imprezę uświetnił udział gości w osobach Pań: Zofii Szymańskiej Zastępcy Prezydenta Miasta, znanej i lubianej kombatantki Zofii Biernackiej, Przewodniczącej Komisji Spraw Społecznych i Rodziny Rady Miejskiej Beaty Stańczyk. Licznie zebrani mieszkańcy bawili się do zmroku przy muzyce zespołu "ROMANS". Organizatorzy przeprowadzili wiele konkursów, szczególnym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najładniejszy wianek, w którym zwyciężyła Pani Bożena Janik.

 • Zaproszenie na Wieczór Świętojański

  Zarząd Krajowego Stowarzyszenia Seniorów „Pasja” serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na Wieczór Świętojański w dniu 23.06.2015r. o godzinie 17-tej na przystani OSiR.

 • Obóz rehabilitacyjny w Ciechocinku z Pasja

  W dniach 25.05.2015- 05.06.2015 r. 20 osobowa grupa osób niepełnosprawnych wzięła udział w obozie rehabilitacyjnym w Ciechocinku. Uczestnicy obozu korzystali z zabiegów rehabilitacyjnych, kąpieli w basenie solankowym i wszyscy zgodnie podkreślali bardzo dobrą jakość wyżywienia oraz wysoki standard pokoi. Zarząd klubu dla uczestników obozu zorganizował wiele atrakcyjnych imprez.

 • "Majówka z Pasją" w dniu 2.05.2015r.

  W dniu 2.05.2015 r. z okazji "Dnia Flagi" i otwarcia akcji "Lato z PASJĄ" na przystani OSiR odbyła się majówka uczestniczyło w niej około 250 osób.
  Gośćmi seniorów i mieszkańców miasta byli : przewodniczący Rady Miasta Pan Krzysztof  Kuchta, Zastępca Prezydenta Pani Zofia Szymańska, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Pan Tomasz Wawro, Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanta Szustorowska oraz wielu seniorów z bratnich klubów i organizacji seniorów. Głównym tematem spontanicznej dyskusji była modernizacja obiektu, na którym trwała majówka.
  W bardzo przyjaznej atmosferze goście i seniorzy uzgodnili, że ten temat należy rozwiązać w ramach obywatelskiego budżetu na rok 2016. Prezes "Pasji" zaprosił wszystkich zebranych na "Wieczór Świętojański z PASJĄ"   w dniu 23.06.2015 r. na godz. 17, zaprosił również zebranych na "DANCING z PASJĄ" w każdą niedziele do KLUBU MUZYCZNEGO na ul. Farbiarskiej 4. Majówkę uświetniła zabawa taneczna przy muzyce zespołu "Romans".

 • 31.03.2015r. – Spotkanie Wielkanocne w Pasji

  W dniu 31.03.2015r. odbyły się uroczyste obchody Wielkiej Nocy w klubie seniora „Pasja”. Prezes zarządu złożył życzenia rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych wszystkim członkom klubu oraz przybyłym gościom, następnie wszyscy zjedli wspólny obiad w świątecznej i rodzinnej atmosferze.

 • Dzień Kobiet w Pasji

  W dniu 10.03.2015r. odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Kobiet w klubie seniora „Pasja”. Prezes zarządu wzniósł toast za zdrowie Kobiet lampką szampana, następnie przybyli goście zjedli wspólny obiad w rodzinnej atmosferze. Na spotkanie przybyli również zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta Tomaszowa Maz. Pani Zofia Szymańska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Jolanta Szustorowska oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 Pani Wacława Bąk. Każda kobieta została obdarowana słodkim prezentem  w postaci czekolady.

 • Walentynki w klubie seniora Pasja

  W dniu 13.02.2015r. odbył się wieczorek taneczny w Klubie Seniora „Pasja”. Na  spotkanie przybyło około 120 członków i sympatyków klubu, którzy w „Walentynkowej” atmosferze i przy słodkim poczęstunku spędzili razem czas oraz bawili się przy muzyce mechanicznej.

 • Podsumowanie rocznej działalności w klubie seniora Pasja oraz podjęcie uchwały o powołaniu Krajowego Stowarzyszenia Seniorów Pasja

  W dniu 10.02.2015r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze w Klubie Seniora „Pasja". Przewodniczący klubu Pan Andrzej Kiermas przypomniał wszystkie dotychczas zorganizowane imprezy, wyjazdy, podziękował klubowiczom za zaangażowanie i pracę jaką włożyli w funkcjonowanie klubu. Ogromna pasja, zapał i entuzjazm motywują seniorów do coraz to nowych pomysłów, inicjatyw oraz pobudzają do jeszcze większej aktywności.

 • Wieczór wigilijny 2014 w restauracji Alabastro

  W dniu 19.12.2014r. seniorzy z Klubu Seniora „Pasja” spotkali się w restauracji Alabastro aby wspólnie uczcić wigilię Bożego Narodzenia.
  W świątecznie przygotowanej sali zebrani seniorzy oraz zaproszeni goście, wzięli udział w przepięknych Jasełkach Betlejemskich w wykonaniu koła teatralnego dzieci z Zespołu Szkół nr 4 pod nadzorem nauczycieli. Przy wspólnym śpiewaniu kolęd połamano się opłatkiem i składano sobie życzenia „Wesołych Świąt”.

  Przewodniczący zaprosił wszystkich do stołu wigilijnego, gdzie nie zabrakło tradycyjnych potraw: barszczu, karpia, pierogów, sałatki i smakowitych ciast. Po wieczerzy wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie kolędowali.

  Wieczerza wigilijna dla wielu samotnych seniorów to możliwość obcowania z przyjaciółmi, w atmosferze ciepła,  wzajemnej miłości, niosąca chwile zadumy i refleksji. W wieczerzy wzięli udział zaproszeni goście: Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Monika Kubacka, Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Pani Elżbieta Smejda, Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 Pani Wacława Bąk.

 • Bezpłatne badanie słuchu

  W dniu 21 listopada 2014r. od godziny 1100 członkowie Klubu Seniora „Pasja” mogą skorzystać z bezpłatnego badania SŁUCHU w Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Piłsudskiego 34

 • Biesiada senioralna

  Biesiada senioralna
  W dniu 07.11.2014r. O.K. „Tkacz” zorganizował coroczną „Biesiadę Senioralną” dla osób starszych naszego miasta.

 • Obchody Dnia Seniora i II rocznicy powstania Klubu Seniora Pasja – 24.10.2014r.

  W dniu 24.10.2014r. w restauracji „Alabastro” odbyły się uroczyste obchody „Dnia Seniora” oraz II rocznicy istnienia Klubu Seniora „Pasja” działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

 • Pasja – działalność w okresie od 30.05.2014 do 30.09.2014r.

  W dniu 30.05.br. -18 osobowa grupa członków Klubu przebywała w Łodzi na basenie "Fala", po trzy godzinnej kąpieli zwiedzano Ogród botaniczny, zdaniem uczestników wycieczka była bardzo udana. Ponadto w miesiącu maju odbywały się spotkania organizacyjne członków klubu.

 • Spotkanie z terapeutą – psycholog MOPS

  W dn.08.05. odbyło się zebranie ogólne, na które zaproszono Panią Martę Sobolak terapeutę – psycholog MOPS,  która przedstawiła przybyłym członkom klubu charakterystykę zawodu psychologa oraz poinformowała o istniejących w naszym mieście punktach konsultacyjnych. Prelekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestnicy umówili się z Panią Psycholog na następne spotkanie.

 • Dzień Inwalidy

  W dniu 02.05.2014 r. na przystani OSiR w  Tomaszowie Mazowieckim odbyło się uroczyste  ognisko  z okazji "Dni Inwalidy" i dnia FLAGI. W wiosennej scenerii Przy ognisku i muzyce w wykonaniu zespołu "Romans" bawiło się 200 członków i sympatyków Klubu Seniora "Pasja". W trakcie ogniska odbyły się pierwsze mistrzostwa Klubu w tenisie stołowym pierwsze miejsce zdobył Pan Jerzy Jordan w tym samym czasie odbyły się również biegi w workach zwyciężyła Pani Grażyna Błaszczyk z partnerką. Wspaniała zabawa trwała do  godzin wieczornych. Uczestnicy obiecali sobie , że ponownie spotkają się w czerwcu .


   

 • Spotkanie Wielkanocne (2014)

  W dniu 11.04.2014r odbyło się spotkanie członków klubu seniora „Pasja”, na które  zaproszeni zostali  Prezydent Miasta Tomaszowa Maz. Pan Rafał Zagozdon oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  Pani Jolanta Szustorowska i Z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Monika Kubacka. Prezes zarządu podziękował Panu Prezydentowi za działania na rzecz mieszkańców miasta oraz złożył wszystkim przybyłym gościom życzenia świąteczne, do życzeń dołączyli również Prezydent Miasta i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Następnie przybyli goście wspólnie zasiedli przy symbolicznym świątecznym stole.

 • Spotkanie z dietetykiem oraz uroczyste obchody Dnia Kobiet 2014

  W dniu 06.03.2014r odbyło się spotkanie członków klubu seniora „Pasja”, na które  zaproszona była dietetyk  Pani Ewa Wendrowska. Pani Wendrowska opowiedziała o swojej pracy oraz zapoznała członków klubu z zasadami zdrowego żywienia. Przekonywała klubowiczów jak ważne jest właściwe żywienie i dieta osób nieaktywnych zawodowo oraz chorych. W godzinach wieczornych w Hotelu Mazowieckim odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Prezes zarządu wzniósł toast za zdrowie Kobiet lampką szampana, następnie przybyli goście bawili się przy muzyce elektronicznej.  Na spotkanie zaproszono Pana Mirosława Banasika, który umilał wieczór przybyłym członkom własnym występem i grą.
   

 • Spotkanie członków Klubu Seniora w dniu 30.01.2014r.

  W dniu 30.01.2014r odbyło się spotkanie członków klubu seniora „Pasja”, na które przybyli zaproszeni goście: Z-ca Prezydenta Miasta Pan Waldemar Wendrowski, Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 4 Pani Anna Kędziora oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Jolanta Szustorowska. Pan Prezydent wyraził swoje zadowoleniez działalności i aktywności członków klubu, poinformował wszystkich, że ideą jest integracja seniorów oraz rozszerzanie jej na inne osiedla miasta czyli  nowych klubów seniora. Podczas zebrania zarząd klubu zwrócił się o pomoc w zakresie przekształcenia klubu w stowarzyszenie, celem zyskania osobowości prawnej i możliwości korzystania z różnego rodzaju projektów i dofinansowań dla seniorów. Pan Wendrowski zapoznał klubowiczów z planami dotyczącymi rozwoju miasta na rok 2014r.

 • Spotkanie członków Klubu Seniora w dniu 24.10.2013r.

  W dniu 24.10.2013r odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora „Pasja”. W spotkaniu uczestniczyło wielu członków oraz zaproszony gość psycholog Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W czasie spotkania została przeprowadzona psychoedukacja na temat usług psychologicznych na terenie naszego Miasta.

 • Spotkanie przy ognisku w dniu 12.06.2013r.

  W dniu 12.06.2013r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora "Pasja" – pod hasłem sezon grillowo-letni otwarty. Spotkanie odbyło się na przystani OSiR. W spotkaniu uczestniczyło bardzo wielu członków oraz zaproszony gość honorowy Z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Monika Kubacka, jak również uczestnicy Domu Dziennego Pobytu. Podczas imprezy zorganizowane zostały: skromny poczęstunek, ognisko i smażenie kiełbasek oraz potańcówka na wolnym powietrzu przy akompaniamencie zespołu.

 • Ostatnie klubowe wydarzenia kwiecień-maj 2013r.

  Informacje o tym co ciekawego wydarzyło się ostatnio w naszym klubie.

 • Plan Działania Klubu Seniora "Pasja" w 2013r.

  Informacje o planowanych działaniach Klubu Seniora "Pasja"

 • Spotkanie nt. problemy oraz osiągnięcia członków Klubu

  Kolejne spotkanie Klubu Seniora „Pasja” odbyło się w dniu 04.04.2013r., na które to zaproszono gości specjalnych: Pana Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Rafała Zagozdona oraz Panią Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Jolantę Szustorowską. Tematem spotkania były problemy oraz osiągnięcia członków Klubu, które przedstawiono Panu Prezydentowi. Poruszono kwestie sprzętu (nagłaśniającego oraz komputera), podjęto dyskusję dotyczącą statutu klubu (chęci zarejestrowania klubu jako „stowarzyszenia” - sposobności pozyskiwania środków na funkcjonowanie klubu oraz możliwości przyjmowania nowych członków.

 • Spotkanie z alpinistą i maratończykiem panem Hendzelewskim

  W dniu 21.03.2013r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora „Pasja”. W spotkaniu uczestniczyło aż 82 członków oraz zaproszony gość honorowy Pan Marek Hendzelewski - emerytowany nauczyciel, alpinista, maratończyk. Pan Hendzelewski podczas spotkania opowiedział przybyłym członkom o swojej pasji do gór, przyrody i andyjskiej wyprawie do Ameryki Południowej - pokaz slajdowy „Wulkany Ekwadoru”.

 • Dzień Kobiet (2013)

  W dniu 07.03.2013r. z okazji Dnia Kobiet odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora „Pasja”. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się w A&A Music Club. W spotkaniu uczestniczyło aż 120 członków i zaproszonych gości, w tym goście honorowi Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanta Szustorowska oraz pani kierownik Elżbieta Smejda. Podczas imprezy zorganizowane zostały pokazy iluzjonistów, skromny poczęstunek i symboliczny prezent dla wszystkich obecnych kobiet. Czas spotkania umilała muzyka na żywo zespołu „Aspiryna”, dzięki czemu członkowie świetnie się bawili.

 • Zainicjowanie Działalności Klubu Seniora w nowym 2013 roku

  Klub Seniora „Pasja” działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim w okresie I-II.2013r. zorganizował 5 spotkań dla swoich członków.

 • Wigilia (2012)

  Uroczysta Wigilia w Klubie Seniora „Pasja” odbyła się w dniu 20.12.2012r. Następnie dzieci z klasy III podstawowej Zespołu Szkół nr. 4 wystawiły przedstawienie Jasełkowe. Kolację wigilijną poprzedziły życzenia świąteczne i noworoczne Pani Moniki Kubackiej z-cy Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i  Pana Mirosława Zielińskiego Dyrektora Zespołu Szkół nr. 4. Wspólną kolację Wigilijną przybyłym członkom  klubu uświetnili zaproszeni goście Państwo Adam i Joanna Wiączek (byli członkowie zespołu „Mazowianie”), którzy zaprezentowali swój repertuar kolęd.

 • Bal Andrzejkowy (2012)

  W dniu 30.11.2012r. Klub Seniora „Pasja” działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim zorganizował dla swoich członków Bal Andrzejkowy.

 • Spotkanie członków Klubu Seniora w dniu 8.11.2012r.

  W dniu 08.11.2012r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Na spotkanie został zaproszony prawnik, który wygłosił wykład  na temat ''Prawa spadkowego''. Następnie osoby chętne otrzymały bezpłatny karnet na basen przy Zespole Szkół nr. 4 ul. Ostrowskiego 14 na okres XI - XII 2012r i na koncert Krystyny Giżowskiej, który ma odbyć się w sali kina ''Włókniarz'' w dniu 14.11.2012 o godzinie 16:30. Podczas spotkania panowała miła rodzinna atmosfera. Członkowie Klubu w trakcie spotkania ustalili organizację zabawy andrzejkowej i wigilii.

 • Spotkanie inauguracyjne Klubu Seniora

  W dniu 11.10.2012r. odbyło się spotkanie w Klubie Seniora w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim ul.Ostrowskiego 14 na które przybyli emeryci i renciści a także: Pan Waldemar Wendrowski Zastępca Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Dyrekcja MOPS. Było to spotkanie inauguracyjne.